TRIP MANAGER API

DODATOČNÉ SLUŽBY

GettyImages-966224858.jpeg

Dodatočné služby k letenkám. Viac peňazí z predaja leteniek pre vás. Bohatšia ponuka služieb pre vašich klientov.

ČO JE TO?

Trip Manager API je univerzálny programovací nástroj, vďaka ktorému môžete pridať funkcionalitu Trip Manager do vlastnej aplikácie, navýšiť tak objemy nákupov svojich klientov a zvýšiť príjmy svojej cestovnej agentúry. Cestujúci sú v dnešnej dobe ochotnejší minúť viac peňazí za dodatočné služby. Umožnite im, aby sa mohli v pohodlí domova pozrieť online, aké dodatočné služby sa ponúkajú pre ich PNR, a zakúpiť je miesto toho, aby Vám volali alebo písali email.

Najväčší pridanou hodnotou Trip Manager API je certifikácia ponúkaných služieb.

CERTIFIKÁCIA SLUŽIEB

Certifikácia znamená, že postupne kontrolujeme jednotlivé dodatočné služby ponúkané cez Travelport +, overujeme ich knihovatelnost a vystavenie EMD, prekladáme ich popisy do podporovaných jazykov. Porovnávame informácie získané z Travelport + so stránkami dopravcov a výsledky obohacujeme ďalšími podrobnosťami, ako sú napr. Opisy jedál, povolený počet a rozmery batožiny, špeciálne športové vybavenie, ako by malo byť zabalený, prevážaný atp. Pridávame obrázky. Všetky tieto dáta normalizuje, tzn. že všetky texty prevádzame do parsovatelného formátu. A neustále sledujeme a dopĺňame akékoľvek zmeny u už certifikovaných služieb.

Toto všetko pre Vás znamená obrovskú hodnotu a úsporu času a peňazí, pretože sa o toto všetko postará náš tím.

JE TO PRE VÁS?

Ste OTA alebo TMC a máte vlastné programátorov? Alebo ste vývojár?

Ak vyvíjate vlastný nástroj pre online knihovaní leteniek, prípadne iné aplikácie pre cestovný ruch, a chcete zvýšiť príjmy tým, že umožníte cestujúcim nákup dodatočných služieb cez Vašu cestovnú agentúru, potrebujete Trip Manager API.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

TRIP MANAGER API A
TRIP MANAGER DB

Máte na výber dve možnosti:

  • Trip Manager DB. Toto je databáza všetkých služieb, ktoré prešli procesom certifikácie opísaným vyššie. Obrovská úspora času a pomoc pri Vašom vlastnom vývoji. Nahliadnite do DB dokumentácie

ČO MÔŽE VYTVORIŤ?

Predstavte si, že máte webovú stránku, kde je pre vás pripravená sekcia "MyBooking", alebo podobná sekcia pre správu užívateľského profilu. Stačí pomocou API integrovať Trip Manager funkcionalitu a vaši cestujúci sa potom môžu vrátiť do svojho profilu, zobraziť si zakúpené letenky a zároveň uvidia, aké dodatočné služby si môžu kúpiť.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_