top of page

MYTRAVELPORT

VŠETKO POD KONTROLOU

GettyImages-1083856280.jpeg

Vitajte vo svojom kontrolnom centre, kde môžete spravovať všetko, čo sa týka Travelport. MyTravelport je samoobslužný portál, kde majú agenti a dodávatelia prístup ku kľúčovým informáciám, nájdu tu nástroje a môžu kontaktovať podporu. To všetko cez jediné prihlásenie. A pretože žiadni dvaja zákazníci nie sú rovnakí, MyTravelport môže byť nastavený tak, aby zodpovedal Vašej úlohu alebo funkciu.

Už máte prístup do MyTravelport?

PREČO MYTRAVELPORT

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

VIAC KONTROLY

MyTravelport Vám odovzdáva opraty. Niet na čo čakať - môžete získať to, čo musíte, keď to potrebujete. Môžete tak pracovať chytrejšie, rýchlejšie sa rozhodovať ,získať podporu a vylepšiť chod vášho biznisu.

JEDNODUCHÉ PRIDÁVANIE UŽÍVATEĽOV

S MyTravelport je nábor nových členov tímu ľahké. Správcovia môžu spravovať profily a prístupové oprávnenia, a tiež majú okamžitý prístup k e-learningu, podpore a chatu. Zapojiť nových kolegov alebo ich znova vyškoliť ich  je tak bezproblémové.

JEDNO PRIHLÁSENIE

Kto potrebuje ešte viac hesiel, ktoré by mohol zabudnúť? Do MyTravelport sa môžete vrátiť a udržať tak existujúci Travelport ID, takže nie je potrebné otvoriť viac aplikácií a používať niekoľko hesiel. Naozaj to nemôže byť ľahšie.

NÁSTROJE A INFORMÁCIE

Áno, väčšina platforiem má samoobslužný portál. Ale MyTravelport toho ponúka oveľa viac. Je to Vaše kontrolné centrum, kde sa dostanete k školeniam, informáciám a kde môžete kontaktovať podporu. Tiež si tu môžete stiahnuť a spravovať všetky Travelport produkty a schválená riešenia tretích strán.

VLASTNOSTI MYTRAVELPORT

S MyTravelport máte všetko vo svojich rukách. Vďaka týmto funkcionalitám máte jednoduchý prístup k tomu, čo potrebujete, môžete sa lepšie a informovanejšie rozhodovať a vylepšovať výkon svojho biznisu.

Jedno prihlásenie pre všetky Travelport webové aplikácie

Samoobslužné pridávanie a odoberanie užívateľov, správa všetkých užívateľov a prístupových práv ich profilov, správa nastavenia organizácie

Prístup k Travelport vedomostnej databáze a školením

Upozornenie, novinky a udalosti

Zakladanie požiadaviek na podporu

mytravelport-400.jpg
Intersect.png
Intersect.png

Ľudia v Travelporte vždy hľadajú spôsoby ako robiť veci inak a pamätajú pri tom na agentov.

Eric Hall,

Senior Manager of Strategy and Relations, Southwest

bottom of page