top of page

Teribear 16. 9. 2021 ­čÉ╗ Poznamenajte si do svojich kalend├írovMil├ş u┼ż├şvatelia, priatelia, kamar├ídi,


nie je lep┼í├ş pl├ín ako v polovici septembra urobi┼ą nie─Źo dobr├ę pre svoje telo. Ka┼żd├Ż rok spolo─Źne zahajujeme Teribeara, ktor├Ż sa tento rok roz┼íiruje z ch├┤dze a behu aj na bicykel a kolobe┼żku.


Poj─Ćme ho spolo─Źne zah├íji┼ą aj tento rok. Zap├í─Źilo sa n├ím v Stromovke a preto sme zariadili aj grilovanie. ├üno je to o ┼íporte, ale u┼ż sme sa dlho nevideli a je potrebn├ę si pred, po, po─Źas v├Żkonu povedat p├ír slov a nie─Źo dobr├ę si aj zahryzn├║┼ą.


Akciu Teribear u┼ż v┼íetci dobre pozn├íte a pokia─ż nie, v┼íetky inform├ície n├íjdete na WWW.TERIBEAR.CZ


Z├║─Źastni┼ą sa m├┤┼że ka┼żd├Ż. Kilometre sa zbieraj├║ virtu├ílne cez be┼żeck├║ aplik├íciu. Je na v├ís kedy, kde alebo s k├Żm vyraz├şte. My v Travelporte vyr├í┼żame spolu a zbierame kilometre ako t├şm. Pokia─ż svoj t├şm neutvor├şte, pridajte sa k n├ím. Pri registr├íci├ş do n├í┼ího t├şmu zadajte k├│d 7LXOYO. Alebo si zalo┼żte svoj vlastn├Ż! U┼ż sa nem├┤┼żeme do─Źka┼ą na obvykl├ę hecovanie medzi na┼í├şmi t├şmami!!


Vo ─Źtvrtok 16. 9. sa na v├ís te┼í├şme v Stromovke. S bl├ş┼żiacim sa d├ítumom stretnutia / v├Żbehu v├ím za┼íleme podrobnej┼íie inform├ície.


─Äakujeme a te┼í├şme sa na behan├║ ­čĹő


Váš Travelport

0 comments
bottom of page