top of page

📣 Čo je nové v apríli 2021 🔥Čo je nového v apríli 2021


Prinášame vám horúce novinky v GOL IBE, GOL Mobile, GOL API, Flight Watchdog, TripGatu, TripGate Mobile, FQP Assistantu a Trawysu.


Ponúknite svojím zákazníkom ešte bohatší obsah. Inšpirujte a zapojte ich. Zvýšte príjmy aušetríte náklady.


Predstavujeme vlaky


Čo je nového? Vaši zákazníci teraz môžu okrem leteniek knihovať taktiež vlakové lístkyod týchto dopravcov: Renfe, Eurostar, BeNe (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail and Trainline.


Ako mi to pomôže? Získavate omnoho širší obsah, ktorý môžete ponúknuť zákazníkom. Pomôžete im nielen s letenkami, ale taktiež s ich náväznou cestou vlakom.


Nová GOL API dokumentácie

Kde? V GOL API.

Čo je nového? GOL API ponúka zbrusu novú dokumentáciu, ktorá je aktualizovaná v reálnom čase. Je omnoho prehľadnejšia a popisuje transakcie vo formátoch XML a JSON. GOL API vám pomáhá ušetriť čas a náklady spojené s vývojom, pretože programátorom rieši mnoho vecí ako je správa rezervácií, napojenie niekoľko zdrojov dát (GDS, LowCost, NDC, vlaky), úprava logiky vyhľadávania, posielania emailov a mnoho ďalšieho. Odkaz na dokumentáciu: https://golapi.golibe.com/doc/


Ako mi to pomôže? Dokumentácia je teraz prehľadnejšia a ľahšie sa používa. Naviac je obohatená o JSON formát.

 

FQP Assistant – nová verzia Smartpoint pluginu

Kde? V FQP Assistantovi. Čo je nového? FQP Assistant je teraz ešte lepší a podporuje používanie kombinácie"Account Code" a "PTC - Discount Code". Táto kombinácia predtým spôsobovala chybu NO AGREEMENT EXISTS FOR AGENCY. Stiahnite si a upgradujte prosím svoj FQP Assistant plugin cez tento odkaz: https://src.cee-systems.com/fqp/fqp_setup.exe Ako mi to pomôže? FQP Assistant vám teraz pomôže vo viacerých situáciách ako predtým.

 

Radi by ste sa na niečo spýtali?

Budeme sa tešiť, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

Váš Travelport

0 comments
bottom of page