top of page

­čôú ─îo je nov├ę v roku 2021 ­čöąPrinášame vám horúce novinky v CEE Itinerary, GOL IBE a TripGatu.


Pracujte efekt├şvnej┼íie majte procesy pod kontrolou, in┼ípirujte svojich z├íkazn├şkov a obsluhujte ich so ┼ít├Żlom.Ticketing a auto-billing queue

Kde? V GOL IBE a TripGate. ─îo je nov├ęho? Administra─Źn├í konzola v sekcii nastavenia agent├║ry obsahuje nov├║ podobu zad├ívania queue formou z├ílo┼żiek a s├║ tu dve nov├ę nastavenia:

Ako mi to pom├┤┼że? M├┤┼żete si nastavi┼ą svoj ticketing a auto-billing queue. Ticketing queue sl├║┼ż├ş predov┼íetk├Żm pre u┼ż├şvate─żov korpor├ítneho TripGatu, ktor├ş nemaj├║ aktivovan├Ż automatizovan├Ż ticketing. Na toto queue pr├şdu rezerv├ície, ktor├ę s├║ schv├ílen├ę mana┼ż├ęrmi a s├║ pripraven├ę pre manu├ílne vystavenie. Auto-billing queue sl├║┼ż├ş pre ├║─Źtovn├şctvo a export do ─Ćal┼í├şch syst├ęmov. Na toto queue pr├şdu rezerv├ície, ktor├ę boli vystaven├ę a potom je mo┼żn├ę vystavi┼ą fakt├║ru.

 

─î├şslo letenky z SSR TKNE v detaile cestuj├║ceho pokia─ż nie je k dispoz├şcii e-ticket a/alebo Filed Fare (non-IATA)

Kde? V CEE Itinerary. ─îo je nov├ęho? Sk├┤r sa st├ívalo, ┼że pokia─ż non-IATA agent├║ra zobrazila itiner├ír pre rezerv├íciu vystaven├║ konsolid├ítorskou IATA agent├║rou, pole pre ─Ź├şslo letenky zostalo pr├ízdne. CEE Itinerary teraz zobrazuje ─Ź├şslo letenky z SSR TKNE elementu.

Ako mi to pom├┤┼że? Pokia─ż ste non-IATA agent├║ra, m├┤┼żete teraz v itiner├íroch zobrazova┼ą svokim z├íkazn├şkom aj ─Ź├şsla leteniek.

 

Pozn├ímky do rezerv├ície po schv├ílen├ş rezerv├íce

Kde? V TripGate. ─îo je nov├ęho? V nastaven├ş automatick├Żch pozn├ímok do rezerv├ície je teraz nov├í alternat├şva pozn├ímok: after approval. Ide o pozn├ímky, ktor├ę sa zapisuj├║ po schv├ílen├ş rezerv├ície mana┼ż├ęrom.

Tu je naviac mo┼żn├ę vlo┼żi┼ą nov├ę placeholdery zastupuj├║ce r├┤zne inform├ície z TripGatu, ktor├ę je ─żubovoln├ę v kombin├ícii s textom takto mo┼żn├ę uklada┼ą do rezerv├ície. Ako mi to pom├┤┼że? Z├şsk├ívate mo┼żnos┼ą zahrnova┼ą do automatick├Żch reportov i d├íta pre firmy, ktor├ę ich m├┤┼żu n├ísledne vyu┼ż├ş┼ą pre svoje ┼ítatistiky a vyhodnotenia.

 

Pozn├ímky do rezerv├íci├ş po schv├ílen├ş pre jednotliv├Żch cestuj├║cich

Kde? V TripGate. ─îo je nov├ęho? V nastaven├ş automatick├Żch pozn├ímok do rezerv├ície je teraz nov├í alternat├şva pozn├ímok: after approval - each traveler. Ide o pozn├ímky ku ka┼żd├ęmu cestuj├║cemu, ktor├ę sa zapisuj├║ po schv├ílen├ş rezerv├ície mana┼ż├ęrom.


Ako mi to pom├┤┼że? Z├şskavate mo┼żnos┼ą zahr┼łova┼ą do automatick├Żch reportov i d├íta pre firmy, ktor├ę ich m├┤┼żu n├ísledne vyu┼żi┼ą pre svoje ┼ítatistiky a vyhodnotenia pre jednotliv├Żch cestuj├║cich.Zrušenie omedzenia Travelfusion na destinácie

Kde? V TripGate. ─îo je nov├ęho? Tripgate u┼ż nie je omezen├Ż anti-fraud funkcionalitou a vracia low-cost i NDC ponuky bez oh─żadu na miesto odletu a cie─ż cesty. Ako mi to pom├┤┼że? Va┼íi z├íkazn├şci pou┼ż├şvaj├║c├ş TripGate u┼ż nemaj├║ pri vyh─żad├ívan├ş low-cost rezerv├íci├ş ┼żiadne obmedzenia.


Branded Fares (fáza I.)

Kde? V GOL IBE a TripGate. ─îo je nov├ęho? Va┼íi z├íkazn├şci teraz dost├ívaj├║ zdru┼żen├Ż v├Żber pon├║k ,kde je mo┼żn├ę n├íjs┼ą viac variant ku ka┼żdej mo┼żnosti letu, typick├Ż variant bez bato┼żiny a s bato┼żinou.

Ako mi to pom├┤┼że? Va┼íi z├íkazn├şci maj├║ preh─żadnej┼í├ş v├Żber cenov├Żch alternat├şv na rovnak├Żch letoch a t├Żm aj variant s bato┼żinou a pod.Zoznam odoslan├Żch notifik├íci├ş dostupn├Żch v admin konzol├ş

Kde? V GOL IBE. ─îo je nov├ęho? Admin konzole v sekcii Notifications obsahuje nov├║ polo┼żku Sent notifications:

Tu m├┤┼żete vidie┼ą zoznam v┼íetk├Żch odoslan├Żch notifik├íci├ş z GOL IBE.

A to nie je v┼íetko. Tato nov├í funkcionalita v├ím prim├í┼ía tieto v├Żhody: Ôťö´ŞĆ Tla─Ź├ştkom SEND TO ME si m├┤┼żete kedyko─żvek necha┼ą posla┼ą k├│pie emailovej notifik├íce. Ona je v┼żdy vygenerovan├í znovu pod─ża aktu├ílnej ┼íabl├│ny. M├┤┼żete tak ladi┼ą podobu emailov├Żch notifik├íci├ş ne┼ż by ste museli zaklada┼ą nov├ę rezerv├ície. Ôťö´ŞĆ M├┤┼żete si kedyko─żvek necha┼ą preposla┼ą i notifik├ície, ktor├ę chodia len klientom a pozrie┼ą sa ako vypadaj├║. Ôťö´ŞĆ Pokia─ż niekto reklamuje zaslanie notifik├ície m├┤┼żete ich odoslanie doh─żada┼ą a necha┼ą si ju zasla┼ą na svoj email a preposla┼ą z├íkazn├şkovi. Ôťö´ŞĆ Pokia─ż je potreba z├íkazn├şkovi nie─Źo ozn├ími┼ą k aktu├ílnej rezerv├íci├ş z onlinu, m├┤┼żete si necha┼ą posla┼ą notifik├íciu na svoj email, doplni┼ą ozn├ímenie a odosla┼ą zo svojho po┼ítov├ęho klienta. Ako mi to pom├┤┼że? M├┤┼żete ─żahko ladi┼ą podobu notifik├íci├ş a monitorova┼ą ─Źo bolo odeslan├ę.

 

Emailov├ę notifik├ície v HTML ako v├Żchodiskov├ę

Kde? V GOL IBE a TripGate. ─îo je nov├ęho? Nastavenie ┼íabl├│n emailov├Żch notifik├íci├ş u┼ż neobsahuje dve samostatn├ę sekcie pre text a HTML verziu emailu. Nahradzuje ju len jedna sekcia so zoznamom jazykov├Żch mut├íci├ş:


Edit├ícia textu potom obsahuje dve samostatn├ę polia pre HTML a textov├║ ┼íabl├│nu. HTML verzia je teraz ako predvolen├í a akon├íhle je vyplnen├í je ┼łou d├ívan├í prednos┼ą. Ako mi to pom├┤┼że? Ergon├│mia vytv├íranie notifik├íci├ş je teraz jednoduch┼íie. M├┤┼żete opusti┼ą zastaral├ę textov├ę verzie.

0 comments
bottom of page