top of page

PREDSTAVENIE:

SMARTPOINT CLOUD

TRAVELPORT _LOGO_BLACK_CMYK (1).png

Modernizácia predaja cestovného obsahu je teraz jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Predstavujeme Smartpoint Cloud, predajnú platformu, ktorá mení predaj a správu cestovného ruchu. Toto riešenie ponúka najjednoduchší a najrýchlejší spôsob prístupu k obsahu na platforme Travelport+, navrhnutý špeciálne pre potreby cestovných kancelárií. Vďaka vylepšenému používateľskému rozhraniu môžete zvýšiť svoj predaj, zapôsobiť na svojich zákazníkov a udržať si vedúce postavenie v odvetví. Smartpoint Cloud vás pripraví na úlohu moderného predajcu a umožní vám vyniknúť medzi konkurenciou bez zbytočnej námahy.

PONÚKAME VÁM KONKURENČNÚ VÝHODU

V modernom predaji vám Smartpoint Cloud umožní byť o krok vpred pred konkurenciou. Toto riešenie uľahčuje celý proces - od školenia vašich tímov, cez vytváranie balíčkov na mieru až po upselling ako skutočný profesionál. Navyše vám poskytuje prístup k špičkovému cestovateľskému obsahu z rôznych zdrojov vrátane obsahu NDC. To všetko prispieva k lepším výsledkom a spokojnosti zákazníkov.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Retail.png

VEĽMI RÝCHLE ZLEPŠENIE KVALIFIKÁCIE

Smartpoint Cloud má intuitívne rozhranie, ktoré je také jednoduché, že ho môže používať každý - či už uprednostňuje grafické alebo tradičné zobrazenie. Vďaka tomu je školenie hračkou a vaša firma je pripravená na všetko.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Target Arrow.png

TOP PREDAJE

Smartpoint Cloud má intuitívne rozhranie, ktoré je také jednoduché, že ho môže používať každý - či už uprednostňuje grafické alebo tradičné textové zobrazenie. 
SmartpointCloud ma jednoduché rozhranie a vďaka tomu je oveľa lahšie zaškoliť zamestnancov čo znamená, že vaša firma bude rýchlo pripravená efektívne využívať všetky funkcie a možnosti, ktoré Smartpoint Cloud ponúka

extra-earning-power.png

DODATOČNÝ ZÁROBOK

Smartpoint Cloud ako spoľahlivá mapa ukazuje cestovným kanceláriám, čo majú robiť na každom kroku. S jeho pomocou možno vďaka množstvu doplnkových služieb ľahšie realizovať upselling a zároveň efektívnejšie obsluhovať zájazdy, čo vedie k vyšším príjmom cestovnej kancelárie.

RIEŠENIE PROBLÉMOV

Cloudové technológie sú skvelé v tom, že umožňujú prístup k pracovnému prostrediu kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Nemusíte sa starať o manuálne aktualizácie softvéru, pretože Smartpoint Cloud sa postará o všetky technické požiadavky. To znamená, že agenti sa môžu plne sústrediť na predaj a poskytovanie služieb bez akýchkoľvek technických prekážok.

time-saving-technology (1).png

TECHNOLÓGIA ŠETRIACA ČAS

Nástroje Smartpoint Cloud určené na zvýšenie produktivity poskytujú agentom väčšiu časovú flexibilitu, ktorú môžu využiť na zvýšenie spokojnosti zákazníkov. Efektívnejšie pracovné postupy, ktoré ponúka Smartpoint Cloud, vedú k plynulejšiemu priebehu práce. To znamená, že strávite menej času riešením problémov na helpdesku a viac času sa sústredíte na to, čo je skutočne dôležité - starostlivosť o zákazníkov.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Technology Shfts.png

PRESNÉ, AUTOMATIZOVANÉ VÝMENY

Smartpoint Cloud poskytuje pokročilé možnosti výmeny, čím zjednodušuje celý proces. Tým, že nie je potrebné vykonávať manuálne výpočty nákladov, sa výrazne znižuje riziko chýb a súvisiacich sankcií. Tento systém umožňuje efektívnejšie a bezpečnejšie riadenie transakcií.

K SPOKOJNOSTI VŠETKÝCH AGENTOV

Smartpoint Cloud je navrhnutý tak, aby bol rýchly, moderný a spĺňal potreby agentov na všetkých úrovniach skúseností. Tento systém je ideálny pre agentúry akejkoľvek veľkosti a je vhodný na správu všetkých typov ciest. Ponúka podporu a nástroje potrebné na to, aby práca prebiehala efektívne a hladko bez ohľadu na výzvy, ktorým môžu agenti čeliť.

work-your-way.png

PRACOVAŤ VLASTNÝM SPÔSOBOM

Či už dávate prednosť grafickému používateľskému rozhraniu, alebo ste zvyknutí na tradičné kódové rozhranie, Smartpoint Cloud ponúka flexibilitu výberu. Nastavenia a štýl zobrazenia si môžete prispôsobiť tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám a štýlu práce. Táto možnosť personalizácie zabezpečuje, aby každý používateľ mohol pracovať čo najefektívnejšie.

JEDEN PRACOVNÝ PRIESTOR

Dni, keď ste museli prepínať medzi rôznymi obrazovkami alebo vyhľadávať informácie na webových stránkach dodávateľov, sú s príchodom služby Smartpoint Cloud minulosťou. Tento systém centralizuje všetky potrebné informácie a nástroje na jednom mieste, vďaka čomu sú pracovné procesy oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Všetko, čo potrebujete, tak máte na dosah ruky v jednom pohodlne prístupnom rozhraní.

ČO HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI

Smartpoint Cloud poskytuje agentom prístup k celému cestovnému obsahu vrátane obsahu NDC prostredníctvom moderného webového rozhrania. To umožňuje agentom flexibilne pracovať z akéhokoľvek miesta, na akomkoľvek zariadení a v akomkoľvek čase. Je zrejmé, že Travelport dobre rozumie požiadavkám moderného maloobchodu a jeho prístup má potenciál zásadne zmeniť hru v cestovnom ruchu.

MIKE CAMERON

GENERÁLNY RIADITEĽ

Christopherson Business Travel

CHRISTOPHERSON-1-1024x768.jpg
GettyImages-576903082.jpeg

SPOJTE SA S NAMI

Ak chcete kontaktovať náš predajný tím, stačí poskytnúť základné informácie. Ak by ste nám však chceli povedať niečo viac, napríklad znamenie zverokruhu, budeme radi, ak sa nám ozvete. Tešíme sa, že sa nám ozvete a pomôžeme vám s vašimi cestovnými potrebami.

ZÍSKAJTE VIAC

SVET CESTOVATEĽSKÉHO OBSAHU

Ak hľadáte širokú škálu možností cestovateľského obsahu, Travelport+ je tu pre vás. Ponúkame produkty z rôznych zdrojov vrátane priamych kanálov, NDC a OTA a našu platformu neustále rozširujeme o ďalšie možnosti. S Travelport+ nájdete všetko, čo potrebujete na plánovanie cestovania, na jednom mieste.

content-final-transparent-1024x1019.png

POSUNÚŤ SA VPRED NASTAVIŤ MODERNÉ TRENDY

TRAVELPORT _LOGO_BLACK_CMYK (1).png
Get-Modern-Column.png

ZÍSKAJTE NAJNOVŠIE
SPRÁVY

Budete dostávať nepravidelné e-maily s najnovšími výskumami, poznatkami a tipmi o platformách.

bottom of page