top of page
Path-431.png

Sedem divov. Sedem dní.

Aby sme otestovali našu modernú predajnú platformu, vyslali sme Jamieho "dobrodruha" McDonalda na cestu okolo sveta, aby navštívil sedem divov sveta za sedem dní a pokúsil sa zapísať do GUINNESS WORLD RECORDS™. Výzvu absolvoval len s použitím verejnej dopravy a všetko si naplánoval a rezervoval prostredníctvom našej platformy Travelport+.

Výzva

 DEN 01   .....................................

Príchod do Pekingu

VEĽKÝ ČÍNSKY MÚR

Pripraviť, nastaviť, ísť! Naše dobrodružstvo sa začína východom slnka pri jednom z najznámejších divov sveta. Hoci, ako tvrdí NASA, nie je viditeľný z vesmíru, je to pôsobivé miesto na začiatok. Návštevníkov tohto miesta čaká výzva v podobe výstupu po sérii schodov. Ale po tom, čo vystúpia na vrchol, sa musia rýchlo vrátiť aj dole, aby mohli pokračovať v ceste ďalším letom. Otázkou zostáva, ako sa s touto úlohou čo najlepšie vysporiadať.

Príchod:
06:30

Čas do ďalšieho letu:
7h 15min

adventureman-hero.jpg
Group-1925-400x400.png

ZOZNÁMTE SA S DOBRODRUHOM

Jamie McDonald je dobrodruh, spisovateľ a motivačný rečník, ktorý sa preslávil prekonaním niekoľkých svetových rekordov v rámci svojej charitatívnej činnosti.

travelbag-circle-400x400.png

ZOZNÁMTE SA S TRAVELBAG

Zistite viac o cestovnej kancelárii, ktorá s podporou spoločnosti Travelport+ pomohla uskutočniť výzvu 7 divov sveta. Táto agentúra je príkladom moderného predajcu v praxi.

bottom of page