top of page

API

SVET OBSAHU

woman-record-vinyl-1200x729-1-1024x622.jpg

Rozvoj cestovného ruchu, alebo rozšírenie ponuky nemusí byť nákladné. Rozhrania API spoločnosti Travelport vám poskytujú prístup k obsahu, ktorý potrebujete na rozšírenie svojich služieb, prostredníctvom jednoduchého súboru programovacích rozhraní založených na štandardných protokoloch. Ak nie ste zvyknutí používať API pre obsah cestovného ruchu, nemusíte sa obávať. Naše rozhrania API sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko a rýchlo integrovať, testovať a vykonávať, pričom ponúkajú okamžité a pôsobivé výsledky.

PREČO API TRAVELPORT

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Growth.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Dynamic Search.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Performance.png

RÝCHLOSŤ A STABILITA

Vaši zákazníci nemajú trpezlivosť čakať, preto je dôležité, aby vaše API reagovali bleskovo. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s týmto produktom môžete od nášho API očakávať rýchlu a spoľahlivú odozvu. Je to systém, ktorý je dobre zavedený, starostlivo zdokumentovaný a vyznačuje sa vysokou stabilitou.

PRÍSTUP DO VŠETKÝCH OBLASTÍ

Dnešní cestujúci očakávajú širokú škálu možností. Pomocou rozhrania API spoločnosti Travelport môžete rozšíriť svoje portfólio o prístup k rôznym produktom leteckých spoločností, hotelov a autopožičovní vrátane rôznych doplnkov. Naše rozhrania API vám poskytujú nástroje na vytváranie aplikácií, ktoré uspokoja zákazníkov hľadajúcich širokú škálu možností.

JEDNODUCHŠIE PRACOVNÉ POSTUPY

Vyhnite sa časovo náročným telefonátom a úlohám pomocou nášho rozhrania API. Toto rozhranie API vám uľahčí prácu tým, že štandardizuje a zjednocuje údaje o tovare z rôznych zdrojov, ako sú ATPCO, NDC, Direct Connect a nízkonákladoví dopravcovia. Navyše je navrhnuté tak, aby sa dalo flexibilne integrovať s vašimi existujúcimi a budúcimi rozhraniami API.

CENOVO DOSTUPNÝ RAST

Pomocou rozhrania API mikroslužieb Travelportu môžete ľahko, lacno a rýchlo rozšíriť možnosti svojho počítača, webovej stránky, rezervačného nástroja, alebo aplikácie. Ak máte obavy z procesu integrácie, nemusíte. Naše rozhrania API sú postavené na priemyselných štandardoch a ponúkame školenia a podporu, ktoré vám pomôžu rýchlo a efektívne ich implementovať.

FUNKCIE API

Rozhranie API služby Travelport je plné funkcií a umožňuje vám rezervovať rôzne typy ciest pre rôzne typy cestujúcich. Vďaka našej globálnej zákazníckej základni získavame kľúčové podnety pre vývoj našich produktov, čím zabezpečujeme, že neustále poskytujeme funkcie, ktoré potrebujete.

Naše API je štruktúrované na základe mikroslužieb a je prístupné cez jedno jednoduché programovacie rozhranie.

Ponúkame digitálny prístup k obsahu z tradičných a nových zdrojov, ktoré zahŕňajú leteckú, hotelovú, automobilovú a železničnú dopravu.

Typický čas odozvy pri vyhľadávaní je menej ako dve sekundy.

Štandardný formát umožňuje rýchlu integráciu do vašich digitálnych platforiem.

Automatically follows EU recommendations and offers alternative connections by high-speed trains instead of flights

Automaticky dodržiava odporúčania EÚ a ponúka alternatívne spojenia vysokorýchlostnými vlakmi namiesto letov.

Samostatné cestovné lístky, správa doplnkových služieb, značkové cestovné.

trip-services-api.jpg

ČO HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI

Intersect.png
Intersect.png

Nové rozhranie API Travelport+ nám umožňuje rýchlejšie ponúkať kvalitnejší cestovateľský obsah a viac možností predaja, čím sa zvyšuje náš predaj a zisky.

SERGEY PIROZHNIKOV

Zakladateľ, Kupibilet

kupibilet-hero-1024x768.jpg

Poskytnite svojim agentom výhodu s
API od Travelportu.

bottom of page