top of page

API

VSTÚPTE DO SVETA OBSAHU

GettyImages-618210072.jpeg

Rast vášho cestovného biznisu alebo vylepšovanie vašich ponúk by nemalo stáť veľa peňazí. Travelport API vám môže pomôcť prepojiť všetok obsah, aký môžete zvládnuť, pomocou sady jednoduchých programovacích rozhraní založených na štandardoch odvetvia.

PREČO TRAVELPORT API

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

PREPOJIŤ VŠETKY OBLASTI

Dnešný cestujúci si chcú vybrať. Travelport API vám môže rozšíriť vašu ponuku tým, že sa pripojíte na viacero dopravcov, hotelov a požičovní áut - a tiež na všetky ich doplnky. Vďaka nášmu API môžete vyvinúť aplikácie, ktoré môže zaujať zákazníkov u ktorých si budú istí, že dostávajú najširšiu možnú ponuku, čo je k dostaniu.

RÝCHLOSŤ A STABILITA

Vaši priatelia neradi čakajú. Stačí málo a opúšťajú loď. Vďaka bleskurýchlym odozvám nášho API u vás zostanú. A ktoré máme mnohoročné odborné skúsenosti v oblasti API, garantujeme vám zavedený, dobre zdokumentovaný a stabilný produkt.

JEDNODUCHŠÍ WORKFLOW

Rozlúčte sa s transakciami a úkony, ktoré berú zbytočne príliš času - vďaka nášmu API budú Vaše aplikácie efektívnejšie. Travelport API štandardizuje a konsoliduje predajné dáta z niekoľkých zdrojov (ATPC, NDC, Direct Connect, nízkonákladoví dopravcovia) a flexibilne je integruje s existujúcimi a budúcimi API.

RAST, KTORÝ SI MÔŽETE DOVOLIŤ

 

Vďaka rozhraniu Travelport API môžete vyvinúť svoju desktopovú aplikáciu, webovú stránku, mobilnú aplikáciu alebo nástroj, ktorý podporuje lacnejšie a rýchlejšie. . Nemajte obavy z integrácie. Travelport API je založené na štandardoch nášho odvetvia. Poskytneme Vám školenie a rýchlo pomôžeme naštartovať Váš biznis.

FUNKCIE API

Travelport API je bohatý na funkcionalitu, vďaka ktorému môžete knihovať toľko typov ciest, koľko je pasažierov. Partneri Travelportu po celom svete podporujú spätnú väzbu k jednotlivým zeleným produktom a my tak môžeme byť istí, že vám neustále dodávame nástroje, ktoré skutočne potrebujeme.

API štruktúra založená na mikroslužbách, dostupná cez jednotné a jednoduché programovacie rozhranie

Digitálny prístup k obsahu z tradičných aj nových zdrojov, ktoré zahŕňajú letenky, hotely, požičovne áut a vlakov

Typická doba odozvy pri vyhľadávaní pod dve sekundy

Formát podľa štandardu nášho odvetvia, rýchla integrácia s vašimi digitálnymi platformami

Automaticky monitoruje odporúčania EÚ a ponúka alternatívne spojenie vysokorýchlostnými vlakmi miesto letov

Split ticketing, správa dodatočných služieb, branded fares

Vďaka tomu, že poskytujeme cestujúcim viac možností, môžeme zatraktívniť naše ponuky, zvýšiť konverziu a čo je nevyhnutné, aby sa  naši zákazníci vrátili.

Príklady osvedčených postupov od ostatných užívateľov

trip-services-api.jpg
Intersect.png
Intersect.png

Díky tomu, že poskytujeme cestujícím více možností, můžeme zatraktivnit naše nabídky, zvýšit konverzi, a co je nejdůležitější, zajistit, aby se naši zákazníci vraceli.

Roberto Ramos, Director of Strategic Alliances

Atrápalo

bottom of page