top of page

CESTOVNÉ AGENTÚRY

VIAC MOŽNOSTÍ,
MÚDREJŠÍ PREDAJ

GettyImages-200483138-001 (1).jpg

Cestujúci chcú nájsť tie najlepšie možnosti, a chcú ich nájsť rýchlo.

Chcete im poskytnúť služby pre celú ich cestu a ponúknuť tie najlepšie ceny, možnosti upgradu a dodatočné služby - a chcete platformu, vďaka ktorej to všetko pôjde tak jednoducho, ako to znie.

Môžete ju mať.
Pretože našou prácou je uľahčiť Vám tú Vašu.

VÁŽENIE TRAVEL PARTNERI

Naša platforma Vás prepája s tým najlepším a najširším obsahom naprieč odvetvím cestovného ruchu

01 TP Brand Elements Icon Set Illustrati

LETENKY

POŽIČOVNE AUT

HOTELY

VLAKY

01 TP Brand Elements Icon Set Illustrati
01 TP Brand Elements Icon Set Illustrati
01 TP Brand Elements Icon Set Illustrati
1074272010.jpg

S KÝM SPOLUPRACUJEME

KORPORÁTNÉ CESTOVNÉ AGENTÚRY

Uľahčujeme Vám hľadanie tých najlepších ponúk pre Vašich zákazníkov. Pomáhame zjednodušovať niektoré zložitejšie cesty a prepájame Vás s dodávateľmi a zákazníkmi, aby sme Vás podporili pri udržiavaní kvality poskytovaných cestovných služieb a starostlivosti o cestujúcich.

ONLINE CESTOVNÉ AGENTÚRY

Či už ste regionálnej alebo globálnej agentúry, dávame vám silu byť tým najlepším obchodníkom, akýmkoľvek spôsobom môžete byť. Môžete použiť rýchlo tie najlepšie  (rýchlo má byť len 1x) možnosti a vyťažiť z každej cesty, ktorú predáte čo najviac vďaka integrovaným ponukám a príležitostne predať upgradované varianty.

TRADIČNÉ CESTOVNÉ AGENTÚRY

Dáme vám možnosť venovať sa viac času používaniu. Pomáhame vášmu biznisu, aby sa darilo a zostalo prepojenie vďaka technológii, ktorá podporuje od začiatku do konca. Vďaka ľahkému prístupu, rýchlemu vyhľadávaniu, automatizovanému procesu a všetkému, čo vyžaduje, na jednej platforme vám zaručuje prácu.

Travelport vie, že to nie je len o nejakej jednej veci, ale že to je o komplexnom prístupe. Ak mám s niečím problém  môžem komukoľvek zavolať a oni to za mňa vyriešia.  Tento osobný vzťah je pre mňa naozaj dôležitý a Travelport mi vždy so všetkým pomohol. Myslím, že toto ľudia v Travelport v sebe jednoducho majú a že im úprimne záleží na ostatných. To nie je pravidlom v každej firme.

Ujjwal Seghal
Ředitel ve Skylord Travel

PRODUKTY PRE AGENTÚRY

1134452492.jpg

HELLO FUTURE

TRAVELPORT+_LOGO_SAND_RGB.png

Travelport + je nová platforma pre nákup a predaj cestovných služieb. Táto platforma novej generácie dáva cestovným agentúram viac obsahu a možnosťou napojenia, vrátane NDC. Podporuje rýchlejší a lepší predaj vďaka novým užívateľským rozhraním a predajným nástrojom. A vďaka väčšej automatizácii, dátam a samoobslužným funkciám je Travelport + pre Vás a Vašich zákazníkov obrovskú pridanou hodnotou, či už ste používateľom Smartpointu alebo API.

Smartpoint

PREDAJ CESTOVNÝCH SLUŽIEB, JEDNODUCHO

Ľahkosť, kontrola a pružnosť - Smartpoint prináša jednoduchosť do predaja cestovných služieb. Toto užívateľsky prívetivé desktopové riešenie vás prepája priamo s našou globálnou platformou, kde môžete vyhľadávať, porovnávať, knihovať a upravovať cesty pre svojich klientov.

API

SVET OBSAHU

Naše rýchle, moderné a ľahko použiteľné API Vás prepájajú priamo s našou platformou a dávajú Vám prístup do sveta obsahu. Naše API sú stavané pre budúcnosť a najnovšie zariadenia. Sú navrhnuté tak, aby potešili všetkých vývojárov.

MyTravelport

VŠETKO POD KONTROLOU

Váš osobný ovládací panel kde máte prístup k svojím nástrojom, analýzu, personalizovaným školením, online podpore a kde si môžete exkluzívne stiahnuť naše najnovšie produkty. Možno by sme tomu vlastne mali hovoriť YourTravelport.

Uľahčíme Vám predaj cestovných služieb

bottom of page