top of page

TRAVELPORT CETS

ROZŠÍRTE PONUKU
SVOJICH SLUŽIEB

GettyImages-1152576033-1200x800-6a45073.

S rezervačným systémom CETS môžete rozšíriť ponuku svojich služieb o produkty najväčších rakúskych, nemeckých, švajčiarskych a talianskych tour-operátorov, ako sú Neckermann, FTI, TUI, Gulet a ďalšie.

OBJAVTE AKO MENÍME SPÔSOB REZERVÁCIE ZÁJAZDOV

SEBAVEDOMÉ PONÚKAJTE

VEĽA ZÁJAZDOV

Powersearch, plne integrovaný vyhľadávací engine aplikácie CETS, Vám umožní prehľadávať ponuky všetkých zapojených tour-operátorov, porovnávať ich a ponúknuť svojím  klientov tú, ktorá je pre nich dokonalá.

VHODNÝ PRE NOVÝCH AGENTOV
AJ PROFESIONÁLOM

VVďaka intuitívnemu systému môžete svojim klientom počas knihovacieho procesu odborne pomôcť. CETS je navyše neustále aktualizovaný, takže vždy budete mať k dispozícii tie najnovšie funkcionality a môžete svojim klientom dávať na výber z najnovších ponúk zájazdov.

RÝCHLY A ĽAHKÝ

CETS poskytuje široký výber multimediálneho obsahu, ako sú popisy hotelov vrátane obrázkov a videí. Dostupnej ponuky môžete filtrovať podľa ceny, hotelového reťazca, ubytovacieho zariadenia atď. Vybrané top ponuky naknihujete iba tromi kliknutiami. Okrem toho môžete knihovať aj nízkonákladové dopravcu. Prostredníctvom integrovaných noviniek budete rýchlo dostávať tie najčerstvejšie informácie o Travelport a CETS.

KLIKNITE A JE TO

V CETS ľahko vytlačíte potvrdenie rezervácie, faktúry, letenky, a tiež založíte cestovné poistenie. Sedadlá vyberiete v intuitívnom grafickom rozhraní. CETS uľahčuje Vašu prácu vďaka tomu, že automaticky priebežne ukladá dáta pre ďalšie úpravy. Poskytuje detailné informácie o ktorejkoľvek destinácii, ako sú napríklad podmienky pre vstup do krajiny, mena, vízová povinnosť, podnebie, mapy, zaujímavé miesta, udalosti a mnoho ďalšieho.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
bottom of page