top of page

FLIGHT WATCHDOG

STRÁŽCA CIEN LETENIEK

GettyImages-1090697808_edited.jpg

Udržte zákazníkov na svojom webe.
Predajte viac leteniek.
Umožnite cestujúcim, aby za ne Váš online vyhľadávač strážil cenu letenky, o ktorú majú záujem.

INOVATÍVNY PRÍSTUP

Flight Watchdog je v našom portfóliu úplne nový typ služby. Mnoho cestujúcich nie je pripravených si kúpiť letenku na vašom webe okamžite. Radi počkajú na lepšiu cenu. Pravdepodobne Vám ale kvôli tomu každý deň nezavolajú. Vďaka Flight Watchdog môžu nechať Váš online vyhľadávač, aby im cenu postrážil a automaticky ich emailom informoval o zmenách.

JEDNODUCHŠIE TO UŽ NEBUDE

Cestujúci príde na váš agentúrny web, vyhľadá letenky o ktoré má záujem a jednoduchým zadaním svojej emailovej adresy do pop-up okná aktivuje stráženie danej ceny.

AKÉ INFORMÁCIE
CESTUJÚCI DOSTANE?

Jednak je to email o zníženie ceny. Flight Watchdog Vášho klienta upozorní, ak dôjde k zníženiu ceny oproti tej, ktorú chce strážiť.

Okrem toho dostane raz denne email s grafom, ktorý prehľadne sumarizuje vývoj ceny. Buď uvidí, že cena vytrvalo rastie a zatiaľ to moc nevyzerá, že by mala klesnúť.

Môže to teda pre neho byť motivácia kúpiť si  letenku  radšej skôr, než cena vystúpi mimo jeho rozpočet. Alebo naopak uvidí, že cena výrazne klesla a rád si kúpi letenku skôr, než začne opäť

stúpať.

E-MAIL, KTORÝ KAŽDÝ RÁD ČÍTA

Každý deň sa do grafu pridá aktuálna cena strážené letenky. Klient má dve možnosti: 1. kliknúť na tlačidlo Rezervovať, ktoré ho vráti na Vašu webovú stránku, kde môže dokončiť rezerváciu, alebo 2. kliknúť na tlačidlo Zmazať, a zrušiť tak stráženie danej letenky.

Pod grafom klient navyše vidí alternatívne ponuky, ktoré boli vyhľadané a zakúpené ostatnými cestujúcimi. Zdrojom dát pre tieto ponuky je Travelport eStreaming, čiže veľká dáta z rezervačného systému Travelport +. Flight Watchdog sa snaží nájsť obdobu toho, čo klient hľadá, na podobný počet dní a vyberá čerstvé ponuky. Tie síce nemusia presne zodpovedať rovnakým dátam, ale ak klienta zaujme iná destinácia za veľmi dobrú cenu, je veľmi pravdepodobné, že si termín cesty bude ochotný upraviť.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

AKO DOPLNOK K VÁŠMU

 GOL IBE

Flight Watchdog ponúkne cestujúcemu na stránke s výsledkami vyhľadávania pop-up okno, ktoré zobrazí aktuálne najnižšiu nájdenú cenu a ponúkne klientovi, že mu túto cenu a jej ďalší vývoj (a prípadné zníženie) postráži.

ZISTITE,
ĆO KLIENTI CHCÚ

Flight Watchdog má pre váš biznis ešte jeden neoceniteľný prínos. Máte prístup k štatistikám, stráženie cien, ktoré si cestujúci aktivovali na vašom webe. Budete tak v obraze o aký itinerár majú záujem. Ako s touto informáciou marketingovo naložíte, už je na vašej obchodnej fantázii.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

FLIGHT WATCHDOG V AKCII

Nechajte sa inšpirovať ako ľahko môžete zvýšiť konverzie návštevníkov na vašom agentúrnom webe.

bottom of page