top of page

GALILEO TERMINAL

TRAVELPORT+
KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK

GettyImages-573064083.jpeg

Aplikácia GalileoTerminal umožňuje prístup do rezervačného systému Travelport + pomocou štandardného webového prehliadača, ako je napr. Firefox, Chrome, Opera a pod. Hlavnou výhodou je jednoduchosť použitia a rýchlosť implementácie. Odpadá akákoľvek potreba inštalácie a používania špeciálneho softvéru na Vašom počítači.

VIAC PLATFOREM

GalileoTerminal je webová aplikácia, takže či už máte po ruke počítač, notebook, iPad alebo tablet podporujúce Android, choďte na galileoterminal.com a navštívte sa do Travelport +

VAŠE GDS AKO STE ZVYKNUTÍ.

Všetky dôverne známe kryptické vstupy. Niekoľko okien v rôznych farbách a veľkostiach. Prehľadná história každého terminálového okna. Skratky. Kalendár. Všetko na jednom mieste.

eTRACKER

Majte prehľad o statuse leteniek vydaných nielen cez GalileoTerminal, ale aj Váš Travelport Smartpoint. Veľmi užitočné, keď potrebujete refundovať nepreletené letenky.

DOCx  ASISTENT

Vkladanie detailov z pasu alebo víza do PNRu nikdy nebolo povinné. Použite vstup docx vyberte, ktorý prvok SSR sa musí vložiť a vyplňte zodpovedajúcu masku. Už žiadne preklepy v dlhých kryptických vstupoch.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

UPRAVITEĽNÝ ITINERÁR

Posuňte svoj zákaznícky servis na ešte vyššiu úroveň. Akonáhle vytvoríte rezerváciu, môžete jedným kliknutím alebo tapnutím pripraviť grafický itinerár, upraviť jeho vzhľad a hneď ho poslať klientovi.

SMS

 

Posielajte itinerár a letenky cez SMS správu priamo z GalileoTerminalu. . Správu môžete pred odoslaním upraviť v terminálovom okne alebo v grafickom rozhraní.

PREDAJNÉ REPORTY

Funkcionalita najmä pre majiteľov a manažérov cestovných agentúr. Majte prehľad o svojich predajných výsledkoch na dennej, týždennej, alebo mesačnej báze. Správy sú tak podrobné, že dokonca vidíme, ktorý agent vystavoval letenky, koľko ich bolo, na ktorého dopravcu  a to vrátane všetkých taríf a všetkých táx. Výsledky môžete filtrovať podľa všetkých týchto parametrov.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Intersect.png
Intersect.png

Vďaka GalileoTerminalu toho zvládnem ďaleko viac. Mnohokrát mi pomohol a je to skvelé riešenie, keď potrebujem cestovať a zároveň pracovať. Môžem sa sám rozhodnúť, kedy bude moja agentúra otvorená, a ak chcem, môžem byť svojim klientom k dispozícii 24/7.

Bruce Moodley,

Travel Manager,

Manta Travel Services

Intersect.png
Intersect.png

Rád by som celému vášmu tímu poďakoval za fantastickú novú verziu GT. Obzvlášť skvelé sú novo pridané funkcionality.

Ramez Sayed Abdullah, Helpdesk & Training Manager, Travelport Syria

Intersect.png
Intersect.png

GalileoTerminal je pre našu agentúru skvelým riešením, pretože nám umožňuje pracovať v GDS na akomkoľvek zariadení, či už je to počítač, smartphone alebo iPad. To je pre nás dôležité, pretože prakticky pracujeme v prostredí kde dochádza k výpadku internetového pripojenia a aby sme museli mať možnosť alternatívnych zariadení. Je to dobrá možnosť pre núdzové situácie a neprichádzame tak zbytočné o biznis.

Brian Chin,

Director,

Travel Services Limited

GALILEO TERMINAL V AKCII

Pozrite sa na nahrávku webináre a spoznajte podrobnejšie jednotlivé funkcionality.

bottom of page