GOL MOBILE

MOBILNÉ APLIKÁCIE PRE PREDAJ
LETENIEK A VLAKOV

690697229.jpg

Mobilná natívne aplikácie pre predaj leteniek, ktorú pomenujeme, zafarbíme a obohatíme logom Vašej agentúry a umiestnime na App Store alebo Google Play. Vaši klienti si môžu aplikáciu prevziať a nielen rezervovať letenky, ale aj mať zoznam svojich rezervácií vždy pri ruke vo smartphonu.

LETENKY ZO SYSTÉMU

TRAVELPORT+

Ste užívateľom rezervačného systému Travelport +? Potom Vám nič nebráni v tom, aby ste predávali letenky cez vlastné iOS alebo Android aplikáciu.

NDC A LOW-COST DOPRAVCI

Vďaka integrácii so systémom Travelfusion môžete popri tradičných prepravcov zo systému Travelport + predávať prostredníctvom GOL Mobile tiež NDC obsah a obsah nízkonákladových dopravcov z celého sveta.

NIELEN LETENKY,
TIEŽ VLAKY

Vašim zákazníkom stále viac záleží na tom, aký dopad má cestovanie na naše životné prostredie, a často volia vlak miesto lietadiel, najmä na vnútroštátnych tratiach. Vďaka GOL Mobile si cez vás môžu kúpiť vlakové lístky od nasledujúcich dopravcov: Renfe, Eurostar, bene (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Worldwide Travel.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Cost Saving.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Rail Network.png

BRANDED FARES

Cestujúci sú stále náročnejší. Keď si otvoria Vašu aplikáciu, chcú nájsť ten najvhodnejší let najlepšiu cenovú ponuku.Teraz môžu, pretože GOL Mobile zobrazuje branded fares z Travelport +. Stačí, keď cestujúci klikne  na viac tried vo výsledkoch vyhľadávania.

PREPOJENIE S GOL IBE

Aplikácia GOL Mobile je prepojená a úzko spolupracuje s Vaším GOL IBE. Vaši klienti budú mať vďaka tomu prehľad o svojich rezerváciách vytvorených cez Vaše webové stránky. A akonáhle vytvorí novú rezerváciu cez GOL Mobile, vytvorí sa vo Vašom Travelport + PCC. Inými slovami - viac segmentov pre Vás.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Five Star Rating .png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png

HLAVNÉ VÝHODY

Natívne, inštalovaná aplikácia Vám a Vašim klientom prináša rýchlejšie a plynulejšie rezervačný proces.

Aplikácia v niekoľkých jazykoch vrátane češtiny.

Vaši klienti majú vždy pri ruke všetky letenky a rezervácie vytvorené prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo, ak využívate GOL IBE, aj rezervácie a letenky vytvorené cez GOL IBE. Obe aplikácie zdieľa účty používateľov a navzájom spolupracujú.

Travelport + rezervácia s automatizovaným systémom oznámenia, plne prispôsobiteľné v grafickej a textovej podobe.

Možnosť definovať poplatky a provízie za služby podľa rôznych kritérií.

Prístup do prehľadnej admin konzoly pre všetky systémové nastavenia a spravovať vytvorených rezervácií.

Podpora online platobných brán. Potom, čo Váš klient uhradí prostredníctvom platobnej brány, je elektronická letenka automaticky vystavená a doručená prostredníctvom e-mailu.

Možnosť kustomizácie a rozšírenie funkcionalít na mieru.

GOL MOBILE V AKCII

Nechajte sa inšpirovať, ako môžete svoj travel biznis rozšíriť pomocou vlastnej agentúrnej aplikácie pre iOS a Android.

Intersect.png
Intersect.png

Naši klienti oceňujú možnosť vyhľadávať a knihovať letenky prostredníctvom svojich mobilných telefónov. Vďaka aplikácii GOL Mobile sme zaznamenali 20% nárast v prístupoch cez smartphony.

Věra Janičinová,

Business Director Air Tickets, Student Agency

Intersect.png
Intersect.png

Aplikáciu GOL Mobile používame už viac ako 2 roky. Jedna z jej skvelých vlastností je synchronizácia s našim vyhľadávačom GOL IBE. Vďaka tomu majú naši klienti letenky vo svojich smartphonoch, či už je kúpili na počítači, alebo cez aplikáciu.

Robert Mikita,

General Manager,

Carlson Wagonlit Travel Slovakia