top of page

GOL MOBILE

MOBILNÉ APLIKÁCIE PRE PREDAJ
LETENIEK A VLAKOV

690697229.jpg

Mobilná natívne aplikácie pre predaj leteniek, ktorú pomenujeme, zafarbíme a obohatíme logom Vašej agentúry a umiestnime na App Store alebo Google Play. Vaši klienti si môžu aplikáciu prevziať a nielen rezervovať letenky, ale aj mať zoznam svojich rezervácií vždy pri ruke vo smartphonu.

LETENKY ZO SYSTÉMU

TRAVELPORT+

Ste užívateľom rezervačného systému Travelport +? Potom Vám nič nebráni v tom, aby ste predávali letenky cez vlastné iOS alebo Android aplikáciu.

NDC A LOW-COST DOPRAVCI

Vďaka integrácii so systémom Travelfusion môžete popri tradičných prepravcov zo systému Travelport + predávať prostredníctvom GOL Mobile tiež NDC obsah a obsah nízkonákladových dopravcov z celého sveta.

NIELEN LETENKY,
TIEŽ VLAKY

Vašim zákazníkom stále viac záleží na tom, aký dopad má cestovanie na naše životné prostredie, a často volia vlak miesto lietadiel, najmä na vnútroštátnych tratiach. Vďaka GOL Mobile si cez vás môžu kúpiť vlakové lístky od nasledujúcich dopravcov: Renfe, Eurostar, bene (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Worldwide Travel.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Cost Saving.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Rail Network.png

BRANDED FARES

Cestujúci sú stále náročnejší. Keď si otvoria Vašu aplikáciu, chcú nájsť ten najvhodnejší let najlepšiu cenovú ponuku.Teraz môžu, pretože GOL Mobile zobrazuje branded fares z Travelport +. Stačí, keď cestujúci klikne  na viac tried vo výsledkoch vyhľadávania.

PREPOJENIE S GOL IBE

Aplikácia GOL Mobile je prepojená a úzko spolupracuje s Vaším GOL IBE. Vaši klienti budú mať vďaka tomu prehľad o svojich rezerváciách vytvorených cez Vaše webové stránky. A akonáhle vytvorí novú rezerváciu cez GOL Mobile, vytvorí sa vo Vašom Travelport + PCC. Inými slovami - viac segmentov pre Vás.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Five Star Rating .png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png

JEDNOSMERNÉ VYHĽADÁVANIE

Ponúknite cestujúcim viac kombinácií letov, lepšie ceny a širšiu ponuku časových možností než kedykoľvek predtým. Naše vyhľadávacie nástroje dokážu kombinovať obsah, ktorý predtým nebolo možné kombinovať, vrátane tradičných prepravcov s LCC a NDC obsahom. Predstavte si ten potenciál

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Air Search.png

HLAVNÉ VÝHODY

Natívne, inštalovaná aplikácia Vám a Vašim klientom prináša rýchlejšie a plynulejšie rezervačný proces.

Aplikácia v niekoľkých jazykoch vrátane češtiny.

Vaši klienti majú vždy pri ruke všetky letenky a rezervácie vytvorené prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo, ak využívate GOL IBE, aj rezervácie a letenky vytvorené cez GOL IBE. Obe aplikácie zdieľa účty používateľov a navzájom spolupracujú.

Travelport + rezervácia s automatizovaným systémom oznámenia, plne prispôsobiteľné v grafickej a textovej podobe.

Možnosť definovať poplatky a provízie za služby podľa rôznych kritérií.

Prístup do prehľadnej admin konzoly pre všetky systémové nastavenia a spravovať vytvorených rezervácií.

Podpora online platobných brán. Potom, čo Váš klient uhradí prostredníctvom platobnej brány, je elektronická letenka automaticky vystavená a doručená prostredníctvom e-mailu.

Možnosť kustomizácie a rozšírenie funkcionalít na mieru.

GOL MOBILE V AKCII

Nechajte sa inšpirovať, ako môžete svoj travel biznis rozšíriť pomocou vlastnej agentúrnej aplikácie pre iOS a Android.

Intersect.png
Intersect.png

Naši klienti oceňujú možnosť vyhľadávať a knihovať letenky prostredníctvom svojich mobilných telefónov. Vďaka aplikácii GOL Mobile sme zaznamenali 20% nárast v prístupoch cez smartphony.

Věra Janičinová,

Business Director Air Tickets, Student Agency

Intersect.png
Intersect.png

Aplikáciu GOL Mobile používame už viac ako 2 roky. Jedna z jej skvelých vlastností je synchronizácia s našim vyhľadávačom GOL IBE. Vďaka tomu majú naši klienti letenky vo svojich smartphonoch, či už je kúpili na počítači, alebo cez aplikáciu.

Robert Mikita,

General Manager,

Carlson Wagonlit Travel Slovakia

bottom of page