top of page

TVORÍME BUDÚCNOSŤ
CESTOVANIA

TRAVELPORT OFFICIAL PARTNER

Travelport Slovakia s.r.o. je nezávislým oficiálnym partnerom spoločnosti Travelport pre Českú republiku. Prostredníctvom našej platformy umožňujeme nakupujúcim aj predávajúcim prístup k cestovnému obsahu, ktorý patrí medzi špičku v odvetví.

Spoločným poslaním Travelportu a jeho oficiálnych partnerov je udávať smer budúcnosti cestovania. Všetku svoju energiu a odbornosť sústredíme na prepájanie subjektov v cestovnom ruchu skrze jednotnú a nezávislú platformu pre nákup a predaj. Tak vytvárame lepšiu budúcnosť pre naše odvetvie.

Travelport menuje iba oficiálnych partnerov, ktorí s ním zdieľajú svoju cestu a preto cestujú a chcú cestovať pre výnimočné zážitky. Naša platforma umožňuje odvetvia cestovného ruchu pomáhať ľuďom spoznať svet. Naša platforma poskytuje firmám, ako sú leteckí dopravcovia, hotely a požičovne áut, možnosť prepojiť sa skrze personalizovaný obsah s cestovnými agentúrami a cestujúcimi.

Travelport tímy po celom svete majú skúsenosti a odvahu, aby rozporovaly, ako sa veci robili skôr, aby sa chopili príležitosti a priviedli naše odvetvie do novej odvážne doby.

PRODUKTY

Poslaním Travelportu je zjednodušiť zložitosť predaja cestovných služieb. Naše produkty a riešenia pomáhajú online agentúram, klasickým agentúram a spoločnostiam zaisťujúcim služobné cesty, aby mohli cestujúcim poskytovať tie najlepšie zážitky.

Smartpoint

PREDAJ CESTOVNÝCH SLUŽIEB, JEDNODUCHO

Užívateľsky prívetivé desktopové riešenie, ktoré vás prepája priamo s globálnym Travelport trhoviskom, kde môžete vyhľadávať, porovnávať, knihovať a upravovať cesty pre svojich klientov.

API

SVET OBSAHU

Rýchle, moderné a ľahko použiteľné API od Travelportu sú povinné tak, aby potešili taktiež vývojárov. Pripojte sa priamo k platformám Travelportu a vstúpte do sveta obsahu.

MyTravelport

VŠETKO POD KONTROLOU

Váš osobný ovládací panel od Travelport, kde máte prístup k svojim nástrojom, analýzam, personalizovaným školením, online podpore a kde si môžete stiahnuť najnovšie produkty.

GettyImages-503081960.jpeg

ZAMÁVAJTE
ZLOŽITOSTI
PRIVÍTAJTE JEDNODUCHOSŤ

Je načase rozlúčiť sa so zložitosťou a privítať jednoduchšie cestovné ekosystém. Predstavujeme nové trhovisko pre nákup a predaj cestovných služieb, Travelport +

GettyImages-629646317.jpeg

SPRIEVODCA
ZOTAVENÍM TURIZMU

Prečítajte si, čo si myslíme, že podporia dôveru cestujúcich, a ako sa naše odvetvie prispôsobuje covidu-19.

bottom of page