TCP EXCHANGE API

RÝCHLE A BEZPEČNÉ VÝMENY A REFUNDÁCIA LETENIEK

GettyImages-1196067780.jpeg

Rýchle a bezpečné výmeny, prevádzkovanie a refundácia leteniek pre Vaše aplikácie. Potešte svojich agentov grafickým užívateľským rozhraním namiesto toho, aby museli používať kryptické vstupy.

ČO JE TO?

TCP Exchange API je univerzálny programovací nástroj, ktorý Vám umožňuje pridať vlastnosti

TCP Exchange do Vašej aplikácie. Ak potrebujete, aby Vaši agenti používajúci Travelport + mali možnosť vymieňať, převystavovat a refundovať letenky vytvorené v Travelport Smartpoint, GalileoTerminalu alebo ďalších predajných nástrojoch, môžete ich potešiť grafickým užívateľským rozhraním, ktoré je podporované na všetkých chytrých zariadeniach namiesto toho, aby museli používať kryptické vstupy. Namiesto toho, aby ste si taký modul sami naprogramovali, použite naše API a ušetrite čas a peniaze.

JE TO PRE VÁS?

Ste tradičné agentúra, OTA, alebo TMC a máte vlastné programátorov? Alebo ste vývojár?

Ak plánujete vyvinúť vlastné interné aplikáciu pre výmeny, převystavení a refundácie leteniek, už ďalej nehľadajte. TCP Exchange API nie je určené pre online vyhľadávače a pre použitie koncovými zákazníkmi (cestujúcimi). Namiesto toho posilní vnútrofiremné nástroje, ktoré používajú agenti a letenkár vo Vašom tíme. Tí potrebujú mať skúsenosti a povedomie o pravidlách výmen, převystavení, refundácií a súvisiacich procedúrach.

PREČO TCP EXCHANGE API?

Významná úspora času a peňazí.

 

Vytvorenie masky.

 

Výmeny leteniek.

 

Prevystavenie leteniek.

 

Refundácia leteniek.

ČO MÔŽETE VYTVORIŤ?

Možno si hovoríte, čo môžete za pomoci tohto API vlastne naprogramovať. Aby sme Vás trochu inšpirovali, vytvorili sme vďaka nemu napríklad TCP Exchange.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Performance.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Tools.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Upsell.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Five Star Rating .png