top of page

TRIPGATE

KORPORÁTNA
KLIENTELA

GettyImages-522944600.jpeg

Online rezervačný systém leteniek, hotelov a vlakov pre vašu korporátnu klientelu.

LETENKY ZO SYSTÉMU

TRAVELPORT+

Ste užívateľom rezervačného systému Travelport+? Potom vám nič nebráni v tom, aby ste svojim korporátnym klientom dali možnosť rezervovať letenky z tejto širokej ponuky.

NDC A LOW-COST DOPRAVCI

Ďalším zdrojom obsahu pre TripGate je Travelfusion. Popri klasických dopravcov zo systému Travelport+ tak môžu vaši korporátni klienti rezervovať NDC obsah a nízkonákladové lety po celom svete.

NIELEN LETENKY,
TAKTIEŽ VLAKY

Vašim zákazníkom stále viac záleží na tom, aký dopad má cestovanie na naše životné prostredie, a často volia vlak miesto lietadla, najmä na vnútroštátnych tratiach. Vďaka TripGate si cez vás môžu kúpiť vlakové lístky od nasledujúcich dopravcov: Renfe, Eurostar, bene (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

A TIEŽ HOTELY

Cestou unavení korporátni klienti môžu vyhľadávať a rezervovať hotely z bohatej databázy Travelport +.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Worldwide Travel.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Cost Saving.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Rail Station.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Hotels.png

VIAC OBSAHU, LEPŠÍ PONUKY

Máte individuálnu zmluvu s hotelovým reťazcom, alebo leteckým dopravcom? TripGate zobrazuje a propaguje vaše špeciálne tarify.

CESTOVNÁ POLITIKA

Cestovná politika spoločne s nákladovými strediskami a automatickým overovacím procesom pomáhajú vašim korporátnym zákazníkom efektívne kontrolovať celkové náklady.


Vďaka ponuke najnižšieho možného tarifu ušetríte peniaze, pretože TripGate zaistí, že si vaši cestujúci vždy vyberú tú najlacnejšiu možnosť v rámci ich cestovnej politiky. TripGate ju zvýrazní vo výsledkoch vyhľadávania.

SCHVAĽOVACÍ PROCES, NÁKLADOVÉ STREDISKÁ

Vďaka TripGatu si môžu vaši korporátni zákazníci byť istí, že ich zamestnanci cestujú v súlade s definovanými cestovnými politikami. Najmodernejšia funkcionalita schvaľovacieho procesu TripGatu môže cestujúcim dovoliť vybrať len také výsledky vyhľadávania, ktoré sú v rámci cestovnej politiky určené pre ich pracovnú pozíciu, a ak si vyberú možnosť mimo cestovnej politiky, ich manažér dostane notifikáciu, z ktorej môže cestu jedným kliknutím potvrdiť, alebo odmietnuť .

 

TripGate vám umožní spravovať nákladové strediská, definovať pre nich platobné metódy, prideľovať manažérov a nastavovať cestovné politiky.

SPRÁVA ROLÍ A UŽÍVATEĽOV

Jednoduchá správa užívateľov a rolí je ďalší z kľúčových funkcionalít aplikácie TripGate. ​ Vďaka pridaniu Excel dokumentov je vytvorenie profilov veľmi jednoduché.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Inteligence.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_People Management.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Statement of Changes.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Simplify.png

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Schvaľovanie leteniek podľa firemnej cestovnej politiky

Správa korporátnych klientov

Rezervácia leteniek

Rezervácie hotela

Rezervácia vlakov

Správa firemných ciest

Štatistiky

TRIPGATE V AKCII

Pozrite sa na explainer a spoznajte podrobnejšie jednotlivé funkcionality.

PODCAST: SLUŽOBNÉ CESTY POD KONTROLOU

Ako sa služobné cesty organizujú vo svete a na Slovensku? Čo sú a na čo slúžia online rezervačné systémy? Aké výhody firme prinesú a čo implementácia takého systému do firemného prostredia predstavuje? O tom všetkom v podcaste magazínu Komora s naším produktovým manažérom Zdeňkom Procházkou.

bottom of page