CORPORATE BOOKING TOOL API

KORPORÁTNA
KLIENTELA

GettyImages-156317937.jpeg

Obohaťte svoj online knihovací nástroj, alebo cestovnú aplikáciu o funkcionality pre korporátnych klientov.

ČO JE TO?

Corporate Booking Tool API (alebo CBT API) je univerzálny programový nástroj, ktorý vám umožňuje rozšíriť vlastnosti  TripGate do vašej aplikácie. Ak potrebujete obohatiť vlastný knihovací nástroj funkcionalitami ako sú cestovné politiky, schvaľovací proces, nákladové strediská, správa rolí a užívateľov, reporty a mnoho ďalších, namiesto toho, aby ste si sami naprogramovali, použite naše API a ušetríte čas a peniaze

JE TO PRE VÁS?

Ste TMC a máte vlastné programátorov? Alebo ste vývojár?

Ak potrebujem do vlastných aplikácií, alebo do systému pridáť ďalšie korporátne profilov a biznis logiky (ako sú cestovné politiky, schvaľovací proces a ďalšie), už ďalej nehľadajte. Ušetrite čas a peniaze a využite výhody CBT API bez ohľadu na to, aký GDS používate.

PREČO CBT API?

  • ​Výrazná úspora času a peňazí.

  • Vrstva korporátnej logiky pre akúkoľvek aplikáciu:

  • korporátne profily

  • Cestovné politiky

  • Schvaľovací proces

  • Automatizácia

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Platform.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Tools.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png

AUTOMATIZOVAŤ FIREMNÚ LOGIKU

Tu je jednoduchá schéma, na ktorej vám ukážeme, ako vám CBT API môže pomôcť automatizovať vašu korporátnu logiku. Môžete naprogramovať pracovný postup, kedy budete dáta posielať zo svojho vlastného knihovacieho nástroja, mobilné aplikácie atď. urobiť CBT. Naše API potom automaticky vyhodnotí prednastavené cestovné politiky pre jednotlivé cestujúcich. Automaticky sa postará o schvaľovací proces, tzn. pošle email relevantnému manažérovi, ktorý cestu buď potvrdí, alebo zamietne. Inými slovami, CBT API za Vás urobí tú najťažšiu prácu.

cbt api-diagram.png

ČO MÔŽETE VYTVORIŤ S CBT API?

Možno si hovoríte, čo môžete za pomoci tohto API vlastne naprogramovať. Aby sme vás trochu inšpirovali, vytvorili sme vďaka nemu napríklad  TripGate.