COMMISSION MANAGER API

SPRÁVA PROVÍZIÍ

GettyImages-1126669874.jpeg

Spravujte provízie od leteckých spoločností na jednom mieste a ľahko ich vkladajte do PNRu.

Už žiadna ADM, už žiadne ušlé tržby.

ČO JE TO?

Commission Manager API je univerzálny programový nástroj, ktorý vám umožňuje pridať vlastnosti  Commission Managera do vašej aplikácie. Pokiaľ vo svojej platforme pre online knihovanie leteniek, alebo v inej aplikácii zaviesť automatický e-ticketing, prekonávať tiež môže pridávanie provízií. Namiesto toho, aby ste si tiež vybrali modul sami naprogramovali, použite naše API a ušetríte čas a peniaze.

JE TO PRE VÁS?

Ste OTA alebo TMC a máte vlastné programátorov? Alebo ste vývojár?

Ak vyvíjate vlastný nástroj pre online knihovaní leteniek, prípadne iné aplikácie pre cestovný ruch, a chcete zautomatizovať výpočet provízií, už ďalej nehľadajte. Stačí nadefinovať vlastné pravidlá a Commission Manager API sa postará o zvyšok. Nielenže ušetríte čas a peniaze za vývoj, ale tiež sa vyhnete ADM a ušlým tržbám.

PREČO COMMISSION 

MANAGER API ?

Významná úspora času a peňazí.

Vyhnete sa ľudským chybám a ADM.

Vyhnete sa ušlým tržbám.

Automatický výpočet provízií.

ČO MÔŽETE VYTVORIŤ?

Možno si hovoríte, čo môžete za pomoci tohto API vlastne naprogramovať. Aby sme vás trochu inšpirovali, vytvorili sme vďaka nemu napríklad Commission Manager.

nahliadnite do

API dokumentácie.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

REFERENCIE

Student Agency

Jedna z najvýznamnejších OTA u nás sa rozhodla využiť Commission Manager API pre svoju vlastnú platformu online knihovaní leteniek.

GOL IBE

Aj my sme API využili pre jeden z našich vlastných produktov - GOL IBE. Jeho užívatelia tak môžu ľahko nastavovať pravidlá provízií od dopravcov, a GOL IBE je potom automaticky spočíta a pridá do rezervácie vo chvíli, keď cestujúci knihují letenky na webe cestovnej agentúry.