FLIGHT WATCHDOG API
& PRICE CHECKER API

PREDAJ VIAC
LETENIEK

GettyImages-1053244236.jpeg

Udržujte zákazníkov na svojom webe. Predajte viac leteniek. Umožnite cestujúcim, aby za  ne váš online vyhľadávač strážil cenu letenky o ktorú majú záujem.

ČO JE TO?

Flight Watchdog API je univerzálny programovací nástroj, vďaka ktorému môžete pridať funkčné funkcie  Flight Watchdog do vlastných aplikácií. Váš online knihovací nástroj, alebo cestovné aplikácie ktoré môžu pomôcť cestujúcim sledovať letenky  o ktoré majú záujem a ako sa vyvíja ich cena. To vo finále znamená viac predaných leteniek a vyššie príjmy pre vás.

JE TO PRE VÁS?

Ste OTA a máte vlastné programátorov? Alebo ste vývojár?

Ak vyvíjate vlastný nástroj pre online knihovanie leteniek, prípadne iné aplikácie pre cestovný ruch a chcete nechať zákazníkov na svojom webe a predať viac leteniek potrebujete Flight Watchdog API.

PREČO FLIGHT WATCHDOG API  ?

Veľká úspora času a peňazí.

 

Vyššie príjmy.

 

JScript add-on (ušetríte ešte viac programátorských hodín).

 

Obsah: Travelport + (letenky tradičných dopravcov), Travelfusion (letenky cez NDC a nízkonákladových prepravcov).

Integrácia s eStreaming (bohatšie možnosti a vyššía šanca predaja).

ČO MÔŽETE VYTVORIŤ?

 

Možno si hovoríte, čo môžete za pomoci tohto API vlastne naprogramovať. Aby sme vás trochu inšpirovali, pokračujeme aj vďaka nemu napríklad  Flight Watchdog ako doplnok pre užívateľov GOL IBE.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Performance.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Tools.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Upsell.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Five Star Rating .png

PRICE CHECKER API

Obohaťte dáta svojej aplikácie o výsledky získané z Flight Watchdog API.

Získajte k nim prístup buď cez naše Price Checker API, alebo cez stiahnuteľné dáta.

A ako vám to pomôže? Predstavte si, že potrebujete zistiť ceny letov z Viedne do Prahy vždy v pondelok, v stredu a vo štvrtok, za obdobie 2 mesiacov a na dobu pobytu 5, 10 a 14 dní. Tieto parametre jednoducho zadáte do Flight Watchdog batch, a FW potom začne každý deň overovať dostupnosť a výšku ceny pre vaše zadanie. Všetky výsledky vyhľadávania sa ukladajú do Price Checker databázy. Vy tak pomocou API získate dáta o výsledkoch a môžete vďaka nim overovať dostupnosť a cenu na konkrétne dni a taktiež získavať najlacnejšiu cenu za obdobie. Okrem toho máte možnosť sledovať vývoj ceny na zadané dni a city-pair.

API, KTORÉ MILUJÚ HLAVNE ONLINE AGENTÚRY

Student Agency

Jedna z najväčších online agentúr v Českej republike sa rozhodla využiť Flight Watchdog API pre vlastné online knihovací nástroj.

Zaletsi.cz

Online agentúra, ktorú vedú mladí nadšení chlapíci, ktorí sú vždy medzi prvými, kto si osvojuje nové technológie. Naše API integrovali vlastnou aplikáciou, ktorá im generuje facebookovú kampaň. A sú v tom veľmi úspešní