top of page

GOL API

BOHATÝ OBSAH A FUNKCIONALITY PRE VAŠE TRAVEL APLIKÁCIE

GettyImages-1151155827.jpeg

Pripojte svoj online vyhľadávač leteniek a ďalšie aplikácie k Travelport + a Travelfusionu.

ČO TO JE?

GOL API je univerzálne programovacie rozhranie, ktoré vďaka knihovaciemu jadru  GOL IBE umožňuje vašim aplikáciám jednotný prístup do Travelport + a agregátora Travelfusion, ktorý ponúka NDC obsah, nízkonákladového dopravcu a vlakový obsah.

JE TO PRE VÁS?

Jste OTA nebo TMC a máte vlastní programátory? Nebo jste vývojář ?

Ak vyvíjate vlastný nástroj pre online knihovaní leteniek, prípadne iné aplikácie pre cestovný ruch, a chcete cez ne predávať letenky a vlaky, potrebujete GOL API.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Extranet SDK.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Platform.png

PREČO GOL API?

Jednosmerné vyhľadávanie. Ponúknite cestujúcim viac kombinácií letov, lepšie ceny a širšiu ponuku časových možností než kedykoľvek predtým. Naše vyhľadávacie nástroje dokážu kombinovať obsah, ktorý predtým nebolo možné kombinovať, vrátane tradičných prepravcov s LCC a NDC obsahom. Predstavte si ten potenciál.

Zaisťuje komplexnejšie predspracovanie a parsovanie dát.

Schéma otázok je jednoduchšie než v originálnom API napojenia. Jadro sa postará o všetky výnimky a odlišnosti v knihovacom procese, ktoré sú pri predaji cestovných služieb veľmi časté.

Optimalizuje vyhľadávanie vďaka preferenciám a viacpočetnému dotazovaniu, ktoré sú výsledkom mnohých rokov skúseností, a štatistických mechanizmov odhaľujúcich tie najlepšie výsledky.

Ponúka výstupy s možnosťou ďalšieho spracovania vytvorených rezervácií.

Nemusíte sa starať o žiadne zmeny alebo aktualizácie zdrojov obsahu. O to sa postaráme my a vy môžete využívať výhody nášho stabilného API.

TO NAJŤAŽŠIE  SME UŽ UROBILI

GOL API Vám ušetrí veľa času a peňazí:

Nemusíte vyvíjať vlastné admin konzolu. Použite našu, ktorá už je hotová.

Spravujte dealerský predaj vrátane prehľadu rezervácií a výpočtu provízií.

Spravujte provízie a servisné poplatky.

GOL API obsahuje logá dopravcov a preklady.

Využite výhody systému definovanie emailových notifikácií užívateľom, online operátorom alebo dílerom.

GOL API rieši procesy komunikácie medzi vašou aplikáciou a Travelport + alebo Travelfusion.

Vyriešili sme biznis logiku, kedy sa aplikácia potrebuje pýtať na rôzne typy tarifných ocenení pre jednotlivé typy cestujúcich.

Vďaka GOL API môžete ľahko ladiť výsledky vyhľadávania na základe rôznych parametrov.

ČO MÔŽETE POMOCOU GOL API VYTVORIŤ?

Možno premýšľate, čo by vám vlastne GOL API mohlo pomôcť vytvoriť. Aby sme Vás trochu inšpirovali, tu je niekoľko príkladov, čo sme vďaka GOL API vytvorili my:

VIACEZDROJOVÉ API

PODPORA TRAVELPORT+

Napojte svoje aplikácie cez GWS alebo uAPI na obrovskú databázu tradičných prepravcov dostupných v Travelport +.

LOW-COST A NDC

Vďaka integrácii so systémom Travelfusion môžete popri tradičných prepravcov zo systému Travelport + predávať prostredníctvom GOL API tiež obsah nízkonákladových a NDC dopravcov z celého sveta.

NIELEN LETENKY,
TIEŽ VLAKY

Vašim zákazníkom stále viac záleží na tom, aký dopad má cestovanie na naše životné prostredie, a často volia vlak miesto lietadlá, najmä na vnútroštátnych tratiach. Vďaka GOL API si cez Vaše aplikácie môžu kúpiť vlakové lístky od nasledujúcich dopravcov: Renfe, Eurostar, bene (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

BRANDED FARES

Cestujúci sú stále náročnejší. Keď prídu na Vaše webové stránky, chcú nájsť ten najvhodnejší tarif a najlepšiu cenovú variantu. Teraz môžu, pretože GOL API zobrazuje branded fares z Travelport +. Stačí, keď cestujúci klikne na Viac tried vo výsledkoch vyhľadávania.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Worldwide Travel.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Cost Saving.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Train.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png

POKROČILÉ HOTOVÉ FUNKCIONALITY

INTEGROVANÉ PLATOBNÉ
BRÁNY

Nechajte svojich klientov platiť za letenky pohodlne platobnou kartou. GOL API podporuje mnoho platobných brán. Pokiaľ Vám žiadna z už dostupných brán nevyhovuje, môžeme pre Vás integrovať inú.

Vaši klienti môžu platiť tiež offline prostredníctvom bankového prevodu, faktúry alebo v hotovosti.

ADMIN KONZOLE

Vaše kontrolné centrum. Nemusíte ho programovať. Ušetrite čas strávený programovaním a používajte našu admin konzolu. Tu môžete nastavovať provízie, spravovať grafický dizajn svojich aplikácií, online rezervácie, registrovaných zákazníkov, štatistiky atď. Konzola tiež podporuje Google Analytics.

PROMO AKCIA, OBOHATENÉ

VÝSLEDKY VYHĽADÁVANIE

Vďaka promoakciám môžete zvýšiť množstvo rezervácií tým, že na webovej stránke alebo cez aplikáciu spropagujete a zvýrazníte vybrané destinácie.

Admin konzola Vám vďaka paralelnému dotazovanie umožňuje obohatiť výsledky vyhľadávania na základe rôznych kritérií - zadaných dopravcov, neštandardných letových časov, prestupov atď. Využite svoje know-how a nájdite pre cestujúcich tie najlepšie výsledky.

MULTI PCC

​Ste medzinárodná cestovná agentúra? Alebo máte pobočky a affiliate partnermi na ďalších trhoch? V oboch prípadoch môžete aplikácie využívajúce GOL API napojiť na všetky svoje Travelport + PCC, a Vaši klienti tak dostanú ponuky z viacerých zdrojov. Máte tak väčšiu šancu, že ponúknete tú najnižšiu cenu a predáte viac leteniek.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Low Cost Distribution.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Settings.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Increase.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Tour Operators.png
bottom of page